Podążaj za nami

  w social mediach

Wspierane przez

tel.

600-418-341

888-031-502

 

adres

ul. Gen. Sowińskiego 4-10

87-100 Toruń

email:

gildia.torun@gmail.com

Wesprzyj nas

18 sierpnia 2021

Mamy czas dla mam !!!

 
Czym jest speed meeting? Jest to seria błyskawicznych spotkań, dających możliwość poznania innych mam i porozmawiania na interesujące tematy. Dzięki temu w krótkim czasie zdobyć można wiele użytecznych informacji i poznać osoby podobne do nas.
Zasady są proste. Uczestniczki wybierają jedną ze stref tematycznych, następnie odbywają 7-minutowe rozmowy na temat z każdą kolejną osobą w danej strefie.
Proponujemy trzy strefy tematyczne do wyboru:1) sprawdzone przepisy kulinarne, ciekawe pomysły na posiłki dla dzieci, diety,2) zdrowie dziecka, dolegliwości, alergie, sprawdzeni lekarze,3) fajne pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem, miejsca godne polecenia.
Dodatkowo na wydarzenie będzie można zabrać niepotrzebne zabawki, ciuszki, książki, itp. i w ramach kiermaszu oddać innym uczestnikom lub zamienić.
Na wydarzenie można przyjść z dzieckiem, na miejscu zapewnione będą prowadzone przez animatora atrakcje dla najmłodszych.
Wszystkim uczestnikom zapewniamy poczęstunek (domowe ciasta, przekąski) i napoje (kawa, herbata, woda).
Zachęcamy do zapisania się na wydarzenie pod poniższym linkiem do dnia 20 sierpnia. https://forms.gle/TNi9WATei6PJwjLM7
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Czas kobiet”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach grantu LGD Grudziądzki Spichlerz