Podążaj za nami

  w social mediach

Wspierane przez

tel.

600-418-341

888-031-502

 

adres

ul. Gen. Sowińskiego 4-10

87-100 Toruń

email:

gildia.torun@gmail.com

Lilianna Kopera

Absolwentka kognitywistyki. Wieloletni trener rozwoju kompetencji miękkich i doświadczony pracownik w pracy z osobami wykluczonymi społecznie. Specjalistka ds. kadr i płac.

Magda Sarnowska

Archeolog , początkujący terapeuta zajęciowy.  Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami wykluczonymi społecznie. Prowadziła warsztaty dla dzieci i dorosłych (rękodzieło, oprowadzanie po mieście, prelekcje tematyczne, itd.) w Muzeum Toruńskiego Piernika oddział Muzeum Okręgowe  w Toruniu. Praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Alicja Szostkiewicz

Doktor nauk społecznych, trener, coach kariery, doradca zawodowy. Od ponad dekady, zajmuje się obszarem aktywizacji społecznej i zawodowej osób wykluczonych społecznie,  a także kierowaniem ścieżkami kariery osób o wysokich kwalifikacjach. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Wesprzyj nas

Nasz zespół

Zgodnie ze swoją nazwą Stowarzyszenie zrzesza prawdziwych superbohaterów - ludzi, których łączą wysokie kompetencje z różnych dziedzin, pasja i kreatywność w działaniu oraz chęć niesienia pomocy potrzebującym.

Dagmara Miałkowska

Członek Zarządu

Z wykształcenia kulturoznawca, etnolog, magister ochrony dóbr kultury. Kilkuletnie doświadczenie  w realizacji działań z zakresu aktywizacji społecznej osób wykluczonych, m.in. prowadzenie klubu samopomocy, w którym twórczo i z pomysłem animowała grupy seniorów. Prowadzi praktykę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Ewa Sokołowska

Członek Zarządu

Doktor nauk społecznych. Posiada doświadczenie w realizacji działań z zakresu reintegracji społecznej i zawodowej osób wykluczonych. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu rozwoju kompetencji rodzicielskich. Prowadzi praktykę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.  Członek magazynu komiksowego AKT.

Michał Siromski

Członek Zarządu

Magister psychologii. Posiada  wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji projektów.  Organizator Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt i warsztatów komiksowych.  Członek Asocjacji Komiksu w Toruniu oraz redakcji magazynu komiksowego AKT. Prowadzi praktykę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.