21 marca 2024

Manga w terapii

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla psychoterapeutów, psychologów i pedagogów poświęcone wykorzystaniu mangi w działaniach terapeutycznych!


Niezwykła popularność mangi i anime to światowy fenomen popkulturowy, obecny także w Polsce. Zwłaszcza dla osób młodych opowieści mangowe stanowią nie tylko fascynującą rozrywkę, ale także często odbicie ich własnych przeżyć i problemów oraz źródło inspiracji do pokonywania trudności. Część z tych osób to również klienci w gabinetach psychoterapeutycznych.


Podczas tych warsztatów dowiesz się jak efektywnie wykorzystywać mangowe pasje klienta do pracy terapeutycznej. Poznasz konkretne techniki zaczerpnięte z biblioterapii oraz podejścia TSR, służące do wprowadzania zmian w życie klienta. Otrzymasz też bezpłatnie unikatową publikację, niemożliwą do zdobycia w żaden inny sposób - katalog mang pomocnych w psychoterapii ze szczegółowym opisem poszczególnych tytułów i propozycjami ich zastosowania.


Warsztaty nastawione są na aspekty praktyczne i dostosowane są do każdego uczestnika, niezależnie od wiedzy i doświadczenia ze światem mangi.


Warsztaty odbędą się w dniach 11-12 maja 2024, w godzinach 9:00 – 15:00. Zrealizowane zostaną w trybie online. Koszt szkolenia to 490 zł za osobę. Szczegóły znajdziecie w tej ofercie.

Aby wziąć udział wypełnij formularz online https://forms.gle/ZGmyi9vQ59wVidkQ7. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wesprzyj nas

Podążaj za nami

  w social mediach

Wspierane przez

tel.

600-418-341

888-031-502

 

adres

ul. Gen. Sowińskiego 4-10

87-100 Toruń

email:

gildia.torun@gmail.com