23 stycznia 2024

Ruszamy z kolejną edycją warsztatów dotyczących
pisania projektów miękkich!

Jeśli korzystanie z dotacji jest ważną częścią działalności twojej instytucji – te warsztaty są dla ciebie. W krótkim czasie poznasz skuteczną metodę tworzenia projektów i wypełniania wniosków o dofinansowanie. Nauczysz się jak skutecznie unikać projektowych pułapek, jak nie popełnić typowych błędów oraz jak podrasować swój wniosek, aby zyskał lepszą ocenę. Ważnym elementem szkolenia będą także ćwiczenia, co pozwoli przekuć pozyskaną wiedzę na praktyczne umiejętności. Wszystko to w przystępnej formie i komfortowej atmosferze.

Warsztaty odbędą się w dniach 28 lutego – 27 marca 2024, w pięć kolejnych śród w godzinach 17:00 – 20:00. Zrealizowane zostaną w trybie online. Koszt szkolenia to 590 zł za osobę, przewidujemy rabat przy wcześniejszej zapłacie oraz przy zgłoszeniu co najmniej 3 uczestników z jednej organizacji. Szczegóły znajdziecie w tej ofercie.

Aby wziąć udział wypełnij formularz online https://forms.gle/7k8mzp6F3Z5oeghg9 lub wydrukuj, wypełnij i prześlij skan karty zgłoszeniowej na adres gildia.torun@gmail.com. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nasze warsztaty to doskonała inwestycja, która zwróci się już przy pierwszym pozyskanym dofinansowaniu!

 

Wesprzyj nas

Podążaj za nami

  w social mediach

Wspierane przez

tel.

600-418-341

888-031-502

 

adres

ul. Gen. Sowińskiego 4-10

87-100 Toruń

email:

gildia.torun@gmail.com