25 stycznia 2024

Wspieramy WOŚP!!! 
Unikatowy egzemplarz komiksowy do zdobycia w licytacji na allegro.

Przed Wami okazja zdobycia jedynego takiego egzemplarza albumu "Przerysowani - komiksowe opowieści i narkotykach"! W środku znajduje się osiem odręcznych wrysów autorów poszczególnych komiksów (Rafał Szłapa, Daniel Chmielewski, Edyta Bystroń, Tomasz Niewiadomski, Zvyrke, Łukasz Godlewski, Piotr Wojciechowski i Jarosław Wojtasiński) oraz specjalna dedykacja redaktora tomu dla zwycięzcy aukcji.

"Przerysowani" to 9 opowieści komiksowych, opartych na prawdziwych przeżyciach osób, które doświadczyły problemów z narkotykami, zrealizowanych przez czołowych polskich twórców komiksowych. Wraz z naszymi bohaterami doświadczysz ekscytacji, która zmienia się w nieskończone pasmo cierpienia. Zobaczysz, jak narkotyki zmieniają zupełnie percepcje świata i innych ludzi. Przekonasz się, że kwadrans bez narkotyku to cała wieczność. Zobaczysz, jak różne mogą być motywacje do sięgania po psychoaktywne substancje i że czasem drobna, niepozorna decyzja może zupełnie zmienić bieg naszego życia. Przekonasz się także jednak, że wsparcie innych ludzi i odpowiednia terapia pomogą wyjść nawet z najstraszniejszego piekła.

 

Zapraszamy do licytowania!

 

https://allegro.pl/oferta/wyjatkowy-egzemplarz-komiksu-przerysowani-z-8-wrysami-15078882947?fbclid=IwAR2THfPrHQ3UGPl5vt8HqxabxOsbrPcX8OMfR_uqqd73KW7YbROuGmlQtHE

Wesprzyj nas

Podążaj za nami

  w social mediach

Wspierane przez

tel.

600-418-341

888-031-502

 

adres

ul. Gen. Sowińskiego 4-10

87-100 Toruń

email:

gildia.torun@gmail.com